Kırışıklıklar İçin Frotoks Yöntemi | Güzellik Çarşısı

Kırışıklıklar İçin Frotoks Yöntemi

Alındaki kırışıklığa ne iyi gelir?, Kırışıkları ne azaltır?, Yüzdeki çizgiler nasıl yok edilir?, Yüzüm çok kırışık ne yapmalıyım? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Cilt > Kırışıklıklar İçin Frotoks Yöntemi
24 Şubat 2015
926 okunma
Kırışıklıklar İçin Frotoks Yöntemi

Kırışıklık tedavi yöntemleri ile ilgili her gün farklı teknikler çıkmaktadır. Bu yöntemlerden bir tanesi de kırışıklıklar için frotoks yöntemidir. Botokstan farkı zehir içermemesidir. Bu yöntem yeni uygulanmaya başlanmıştır ve en kısa zamanda bayanların gözbebeği olacağına kesin gözüyle bakılmaktadır. Botoks sırasında vücut kimyasal maddeler almaktadır. Frotoks  ise vücut için tehlike içermektedir.

Frotoks Nedir ve Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücuda zehir enjekte edilmediği için en sağlıklı yöntem olarak kabul edilmektedir. Bu yöntem ile kişiye sıvı azot verilmektedir. Cilde verilen sıvı azot cilde şok etkisi yaparak kırışıklıkların sebebi olan kasları kontrol altına alıyor. Kırışıklıklar için frotoks yöntemini uyguladığınız zaman etkisini 4 ay boyunca cildinizde görebilirsiniz. Frotoks sadece kırışıklık için değil vücudun ağrıyan herhangi bir yeri içinde tedavi amaçlı kullanılabilir. Bu yöntem ile ağrıyan yerde şok etkisi yaratılarak kişinin ağrıları sonlandırılıyor.


Frotoks yönteminde etkiyi hemen görebilmenize rağmen botoksun etkisini görebilmek için birkaç gün beklemeniz gerekir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/cilt-lekeleri-nasil-yok-edilir/
https://guzellikcarsisi.com/yuzdeki-kirisikliklar-nasil-giderilir/
https://guzellikcarsisi.com/sivilcelerden-kurtulmak-icin-maskeler/
https://guzellikcarsisi.com/botoks-nasil-yapilir/
https://guzellikcarsisi.com/kirisikliklar-icin-turp-maskesi/