Rüyada bir bebeğin emzirirken görülmesi, kişinin rüyayı görme durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada bebek emzirmek, bir kadın için kendi...
06.05.2021
41
Kanser günümüzde insanların ölüm nedeni listesinde başı çeker. Her 6 kişiden birisinin ölüm nedeni kanser olduğu düşünülecek olursa oldukça ciddi...
25.04.2021
52
İnsan yüzünde odak noktasına sahip olan dudaklar, makyaj ile tamamlandığı süre boyunca göz alıcı bir duruma gelmektedir. Bunun yanı sıra...
19.04.2021
52
Uzun yıllardır bahis pazarında bulunan bahsegel güvenli bahsin adresi kabul edilir. Paylaştığı şirket bilgileri, ödeme seçenekleri ve hakkında paylaşılan yorumlar...
14.04.2021
64

Sülfatsız Şampuanlar

30.01.2015
1.049
Sülfatsız Şampuanlar
REKLAM ALANI

 

Sülfatsız Şampuanlar

            Günlük hayatta sürekli kirli havaya maruz kalan ve bakım yapılmadığı zaman çabuk yıpranan saçlar şampuanların içerisinde bulunan sülfat ve paraben maddeleri saçları daha da yıpratmaktadır. Saçlarınızın çabuk yıpranmaması, daha dolgun görünmesi ve daha bakımlı olabilmesi için sülfatsız şampuanlar kullanmanız gerekmektedir. Bu sayede saçlarınız daha dolgun ve daha bakımlı bir yapıya sahip olabilir. Bundan dolayı bu şampuanları kullanmalı ve saçlarınızın bakımına dikkate etmeniz gerekmektedir.

 

Sülfatsız Şampuanlar Hangileridir

            Günümüzde içerisinde sülfat ve paraben olmayan bazı şampuanlar vardır. Bu şampuanlar saçların dolgunluğunu ce canlılığını arttırarak saçların yıpranmasını engeller. Sülfatsız şampuanlardan bazıları ise şöyledir:

  • Doa Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı: Tuz ve sülfat gibi kimyasallar içermeyen bu şampuan saç bakımında çok etkilidir. 3 yıkama sonucunda etkisini göstermeye başlar.
  • Down Under Nude Nemlendirici Şampuan: bitkisel bir yapıya sahip olan bu şampuan sülfat içermez. Shea yağı ve avokado özlerini içermektedir. Saçların daha hızlı uzamasını sağlar ve saç köklerini güçlendirir.
  • Giovanni Wellness Şampuan: Tamamen organiktir. Sülfat içermez. Yabancı ve zararlı maddeler kullanılmamıştır.
  • Naturalive Doğal Şampuan: Saçları kurutmayan bir yapıya sahiptir. Sülfat içermez. Saç diplerini ve saç tellerinin bakımını yapar.
  • Almond Protein & Olive Leaf Extract Revitalizing Şampuan: Baden proteini sayesinde daha güçlü saçlar ortaya çıkar. Zeytinyağı özü sayesinde dökülmeleri önler. Sülfat içermez.
  • Avalon Organics Biotin B Kompleks Şampuan: sülfat ve paraben içermemekte ve dökülmeleri önlemekte etkilidir. Ayrıca parfümsüzdür.

Bu tür şampuanlar kullanarak saç dökülmelerini azaltabilir ve daha dolgun saçlara kavuşabilirsiniz. Bundan dolayı sülfatsız şampuanlar hem daha sağlıklı hem de daha doğal olduğundan dolayı kullanılmaları çok avantajlıdır. Bu şampuanları kullanmak saç dipleri bakımı ve saç kırılmaları içinde çok önemlidir.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.