Kalbe dostu yiyecekler sayesinde kalp rahatsızlığı riskinin minimum seviyeye düşürülmesini sağlayabilirsiniz. Son dönemlerde kalp rahatsızlıklarından doğan hayati risk içeren sağlık...
24.02.2021
14
Mide dokusunun bozulması, tahriş olması veya iltihaplanması durumunda ortaya çıkan ülser birçok kişinin kalitesiz bir yaşam sürmesine neden olur. Sebeplerini...
17.02.2021
26
Rüyada gelinlik giyen birinin görülmesi veya gelinliğin rüya sahibi tarafından girilmesi halinde, mutluluğun ve bereketin yakın olduğuna işaret eder. Rüyada...
11.02.2021
56
Altının rüyada görülmesiyle ilgili hem hayır hem de şer sayılabilecek yorumları bulunuyor. Yapılan yorumlarda altının hangi nesneye dönüştürüldüğü, hangi boyutlarda...
02.02.2021
59

Anna Beatriz Barros

31.12.2014
1.125
Anna Beatriz Barros
REKLAM ALANI

Adı: Anna Beatriz Barros

Tam Adı: Anna Beatriz Barros

Doğum Tarihi: 29.05.1982

Kilosu: 57 kg

Boyu: 1,82

Nerede Doğdu: Itabira, Minas Gerais, Brezilya

Hayatı: Anna Beatriz Barros İspanyol ve Portekiz kökenli olup, üç kız kardeşin en küçüğüdür. Brezilya’nın Itabia şehrinde doğdu.

Anna Beatriz Barros kimdir

Daha sonra ünlü model ailesi ile birlikte başkente taşınmıştır. Annesi ev hanımı, babası ise makine teknisyeni olan ünlü model 14 yaşından beri New York’ta yaşamını sürdürmektedir.

Anna Beatriz Barros kilosu kaç

Ela gözleri olan Anna Beatriz Barros Brezilya’da ablası ile tatilde plajda yürürken Elite Model Management’in yöneticisi tarafında keşfedilir.

Anna Beatriz Barros kaç yaşında

Daha sonları ajansın yardımıyla 1996 yılında yapılan Elite Modellik yarışmasına katılır ve bu yarışmayı kazanır.

Anna Beatriz Barros boyu kaç

Daha sonra da Guess ile anlaşma imzalayarak bu markanın Millenium kampanyasında çalışarak profesyonel mankenlik hayatına adım atmıştır. Barros, birçok Avrupalı ve Amerikalı tanınmış markaların reklam yüzleri olarak çalışmıştır.

Anna Beatriz Barros resimleri

Bu ünlü markalar arasında Christian Dior, Armani, Oakley, L’Oreal, Diesel ve Victoria’s Secret gibi markaları sayabiliriz. Ünlü model Şubat ayında İstanbul’a gelerek Türkiye’nin ünlü markaları olan ADL’nin reklam yüzü olmuştur. Ayrıca Beyaz Şov’a konuk olarak sempatik tavırları ile çok konuşulmuştur.

Anna Beatriz Barros saçları

Süper modelin en dikkat çeken özelliği ise ayak bileğinde bulunan ay yıldız dövmesidir.

Anna Beatriz Barros hayatı hakkında bilgi

Güneş kremi sürmeden asla dışarı çıkmayan ünlü manken sağlığına ve beslenmesine oldukça dikkat ediyor.

Anna Beatriz Barros nerede doğdu

Formunu ve cilt sağlığını korumak için suya ağırlık verdiğini söyleyen ünlü manken güzelliğini korumak için yapılması gerekenler konusunda çok hassas olduğunu söylüyor.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.