Tatiana Marinescu | Güzellik Çarşısı

Tatiana Marinescu

Tatiana Marinescu Kimdir?, Tatiana Marinescu Evli Mi?, Tatiana Marinescu Model Mi?, Tatiana Marinescu Nereli? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Tatiana Marinescu
05 Ocak 2015
1.679 okunma
Tatiana Marinescu

Adı: Tatiana Marinescu

Tam Adı: Tatiana Marinescu

Doğum Tarihi: 17.06.1985

Kilosu: 56 kg

Boyu: 1.75m

Nerede Doğdu: Targoviste, Romanya

Tatiana Marinescu hayatı

Hayatı: Tatiana Marinescu Romen asıllı oyuncu ve modeldir. Keşfedilmesi Avrupa’da olmuştur. Avrupa’da bir yapım şirketi yöneticisi tarafından keşfedilen ünlü model ünlü sinema oyuncu Angelina Jolie’ye benzerliği ile de dikkat çekmektedir.

Tatiana Marinescu nereli

İlköğretimden liseye kadar olan öğrenim hayatını doğduğu yer olan Targoviste şehrinde tamamlamıştır. Ayrıca ünlü model bu eğitiminin yanında moda, fotoğrafçılık ve tasarımcılık eğitimi de almıştır.

Tatiana Marinescu resimleri

Tatiana Marinescu üniversite yaşamına Romanya’nın Bükreş şehrinde devam etmiştir. Bükreş’te psikoloji bölümünde eğitim almıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İtalya’ya gider. İtalya’da birkaç yıl kalmıştır.


Tatiana Marinescu kaç kilo

Burada kaldığı süre zarfında bir gazetenin moda bölümünde çalışır. Uluslararası arenalarda birçok ünlü markanın aranan yüz olan ünlü model sayılamayacak kadar çok markanın reklamlarında boy göstermiştir.

Tatiana Marinescu boyu

Bu markalardan bazılarını sayacak olursak Coca Cola, L’oreal, Pepsi, Gilette ve Braun markaları başta gelmektedir. Büyük dünya markaları ile büyük anlaşmalar yapan Tatiana, ELLE ve Cosmopolitan gibi dünyaca dergilere de adını duyurmuştur.

Tatiana Marinescu nereli

Ünlü model ülkemizde de Coca Cola, L’oreal, Pepsi, Danone, Yeni Rakı ve Schwarzkopf gibi ünlü markaların reklam yüzü olmuştur. Dünyanın önde gelen çikolata üreticisi olan Lambertz şirketinin düzenlediği “ Lambertz Monday Night Çikolata “ ve “Moda “Show” defilesine katılmıştır.

Ünlü modelin Türkiye’de ki kariyeri ise Beyaz’ın şovuna katılmasıyla başlamıştır. Ünlü modelin 2011 yılından bu yana Osman Güney ile devam eden mutlu bir beraberliği bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/anne-hathaway/

https://guzellikcarsisi.com/kate-moss/

https://guzellikcarsisi.com/balik-burcu-diyeti/

https://guzellikcarsisi.com/charlize-theron/

https://guzellikcarsisi.com/kate-upton/