Rüyada paranın görüldüğü yerin, miktarının ve paranın büyüklüğünün rüyanın yorumuna farklı detaylar katacağını söylemek mümkündür. Rüyada para görmek farklı alimler...
15.06.2021
20
Rüyada evlenildiğinin görülmesi farklı yönlere çevrilir. Rüyada kiminle evlenildiği ya da kimin evlendiğinin görülmesi gibi farklı şekilde değişkenlik gösterir. Rüyada...
07.06.2021
25
İtalya, kesinlikle gezip görülmesi gereken harika kültüre sahip bir ülkedir. Bu yüzden eğer yurtdışında hangi ülkeye gideceğiniz konusunda kararsızsanız sizlere...
26.05.2021
53
Ankara sanal market kategorisinin yıldızı olan Bikeşfet sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı markete gitmeden temin etme fırsatını elde edebilirsiniz. Bikeşfet sayesinde süt...
24.05.2021
56

Tatiana Marinescu

05.01.2015
1.032
Tatiana Marinescu

Adı: Tatiana Marinescu

Tam Adı: Tatiana Marinescu

Doğum Tarihi: 17.06.1985

Kilosu: 56 kg

Boyu: 1.75m

Nerede Doğdu: Targoviste, Romanya

Tatiana Marinescu hayatı

Hayatı: Tatiana Marinescu Romen asıllı oyuncu ve modeldir. Keşfedilmesi Avrupa’da olmuştur. Avrupa’da bir yapım şirketi yöneticisi tarafından keşfedilen ünlü model ünlü sinema oyuncu Angelina Jolie’ye benzerliği ile de dikkat çekmektedir.

Tatiana Marinescu nereli

İlköğretimden liseye kadar olan öğrenim hayatını doğduğu yer olan Targoviste şehrinde tamamlamıştır. Ayrıca ünlü model bu eğitiminin yanında moda, fotoğrafçılık ve tasarımcılık eğitimi de almıştır.

Tatiana Marinescu resimleri

Tatiana Marinescu üniversite yaşamına Romanya’nın Bükreş şehrinde devam etmiştir. Bükreş’te psikoloji bölümünde eğitim almıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İtalya’ya gider. İtalya’da birkaç yıl kalmıştır.

Tatiana Marinescu kaç kilo

Burada kaldığı süre zarfında bir gazetenin moda bölümünde çalışır. Uluslararası arenalarda birçok ünlü markanın aranan yüz olan ünlü model sayılamayacak kadar çok markanın reklamlarında boy göstermiştir.

Tatiana Marinescu boyu

Bu markalardan bazılarını sayacak olursak Coca Cola, L’oreal, Pepsi, Gilette ve Braun markaları başta gelmektedir. Büyük dünya markaları ile büyük anlaşmalar yapan Tatiana, ELLE ve Cosmopolitan gibi dünyaca dergilere de adını duyurmuştur.

Tatiana Marinescu nereli

Ünlü model ülkemizde de Coca Cola, L’oreal, Pepsi, Danone, Yeni Rakı ve Schwarzkopf gibi ünlü markaların reklam yüzü olmuştur. Dünyanın önde gelen çikolata üreticisi olan Lambertz şirketinin düzenlediği “ Lambertz Monday Night Çikolata “ ve “Moda “Show” defilesine katılmıştır.

Ünlü modelin Türkiye’de ki kariyeri ise Beyaz’ın şovuna katılmasıyla başlamıştır. Ünlü modelin 2011 yılından bu yana Osman Güney ile devam eden mutlu bir beraberliği bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.