Rüyada asker görmek güvende olmayı işaret eder. Rüya sahibinin hayatını güven içerisinde geçireceğine, bela ve musibetlerin ondan uzak olacağına işaret...
04.03.2021
24
Sigarayı rüyada içerken görmek, kişinin bulunduğu dönem içerisinde zor bir zamandan geçeceğini fakat sonrasında rahata ereceği anlamında yorumlanır. Rüyada sigara...
03.03.2021
6
Kalbe dostu yiyecekler sayesinde kalp rahatsızlığı riskinin minimum seviyeye düşürülmesini sağlayabilirsiniz. Son dönemlerde kalp rahatsızlıklarından doğan hayati risk içeren sağlık...
24.02.2021
19
Mide dokusunun bozulması, tahriş olması veya iltihaplanması durumunda ortaya çıkan ülser birçok kişinin kalitesiz bir yaşam sürmesine neden olur. Sebeplerini...
17.02.2021
29

Tatiana Marinescu

05.01.2015
934
Tatiana Marinescu
REKLAM ALANI

Adı: Tatiana Marinescu

Tam Adı: Tatiana Marinescu

Doğum Tarihi: 17.06.1985

Kilosu: 56 kg

Boyu: 1.75m

Nerede Doğdu: Targoviste, Romanya

Tatiana Marinescu hayatı

Hayatı: Tatiana Marinescu Romen asıllı oyuncu ve modeldir. Keşfedilmesi Avrupa’da olmuştur. Avrupa’da bir yapım şirketi yöneticisi tarafından keşfedilen ünlü model ünlü sinema oyuncu Angelina Jolie’ye benzerliği ile de dikkat çekmektedir.

Tatiana Marinescu nereli

İlköğretimden liseye kadar olan öğrenim hayatını doğduğu yer olan Targoviste şehrinde tamamlamıştır. Ayrıca ünlü model bu eğitiminin yanında moda, fotoğrafçılık ve tasarımcılık eğitimi de almıştır.

Tatiana Marinescu resimleri

Tatiana Marinescu üniversite yaşamına Romanya’nın Bükreş şehrinde devam etmiştir. Bükreş’te psikoloji bölümünde eğitim almıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İtalya’ya gider. İtalya’da birkaç yıl kalmıştır.

Tatiana Marinescu kaç kilo

Burada kaldığı süre zarfında bir gazetenin moda bölümünde çalışır. Uluslararası arenalarda birçok ünlü markanın aranan yüz olan ünlü model sayılamayacak kadar çok markanın reklamlarında boy göstermiştir.

Tatiana Marinescu boyu

Bu markalardan bazılarını sayacak olursak Coca Cola, L’oreal, Pepsi, Gilette ve Braun markaları başta gelmektedir. Büyük dünya markaları ile büyük anlaşmalar yapan Tatiana, ELLE ve Cosmopolitan gibi dünyaca dergilere de adını duyurmuştur.

Tatiana Marinescu nereli

Ünlü model ülkemizde de Coca Cola, L’oreal, Pepsi, Danone, Yeni Rakı ve Schwarzkopf gibi ünlü markaların reklam yüzü olmuştur. Dünyanın önde gelen çikolata üreticisi olan Lambertz şirketinin düzenlediği “ Lambertz Monday Night Çikolata “ ve “Moda “Show” defilesine katılmıştır.

Ünlü modelin Türkiye’de ki kariyeri ise Beyaz’ın şovuna katılmasıyla başlamıştır. Ünlü modelin 2011 yılından bu yana Osman Güney ile devam eden mutlu bir beraberliği bulunmaktadır.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.