En Etkili 4 Dudak Nemlendiricisi | Güzellik Çarşısı

En Etkili 4 Dudak Nemlendiricisi

En iyi dudak nemlendiricisi hangisi?, Hangi dudak kremi iyi?, Çatlayan dudaklara hangi krem iyi gelir?, Dudak nemlendiricisi dudak büyütür mü?Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Genel > En Etkili 4 Dudak Nemlendiricisi
03 Ağustos 2015
969 okunma
En Etkili 4 Dudak Nemlendiricisi

Dudaklar vücudun en çok kuruyan ve çatlayan bölgelerinden biridir. Gerek iç faktörler, gerekse havalardan vs. kaynaklanan dış faktörlerden kaynaklanan nedenler dudakların çok kolay yıpranmalarına neden olur. Bu konuda belki de tek işe yarayan yöntem olan dudak nemlendiricileri çatlayan dudaklar konusunda tek çözümdür denilebilir. Piyasada kolaylıkla bulunabilecek, kuruyan ve çatlayan dudaklar için çözüm olabilecek dudak nemlendiricileri ana hatlarıyla şunlardır:

  • The Body Shop Kenevir Dudak Nemlendiricileri: The Body Shop kenevir dudak nemlendiricileri kenevirden oluşan yapıları sayesinde dudaklara tam olarak doğal bir bakım sunmaktadır. Kenevir maddesi sadece dudaklar için değil, ciltteki tüm kuruma nedeniyle ortaya çıkan çatlakların nemlendirilmesinde kullanılan çok etkili bir maddedir.

  • Naturalive doğal dudak nemlendiricileri: Naturalive doğal dudak nemlendirici içinde parfüm ve boya barındırmaz. Sadece vanilya özlerinden oluşur. Bunun yanı sıra içinde bulunduğu bitkisel özlerin (zeytinyağı, kakao yağı, üzüm çekirdeği yağı) de dudakların gün boyu korunmasında çok etkili olduğu bilinmektedir.

  • Burts Bee dudak bakım kremi: Burts Bee dudak bakım kremi tamamen doğal maddelerden oluşmaktadır. İçinde bulunan çiçek özleri, shea yağı ve E vitamini ile dudakları nemlendirirken beşmeyi de ihmal etmez. Kötü hava koşullarından dolayı dudak çatlamalarına birebirdir.

  • Sante Kurt üzümü özlü dudak nemlendiricileri: Sante Kurt üzümü özlü dudak nemlendiricileri içeriğindeki kurtüzümü özü, jajoba ve badem yağı ve vanilya aroması sayesinde dudaklarınızı yumuşatırken, eksiksiz de bir bakım sağlar.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/dogal-dudak-nemlendiricileri/
https://guzellikcarsisi.com/eau-de-lacoste/
https://guzellikcarsisi.com/dudak-morarmasi/
https://guzellikcarsisi.com/dudak-makyaji/
https://guzellikcarsisi.com/dudak-kremi-yapimi/