Eau de Lacoste Parfüm Kullananlar | Güzellik Çarşısı

Eau de Lacoste Parfüm Kullananlar

Lacoste parfüm nasıl kokuyor?, Lacoste White nasıl bir koku?, Lacoste Pour Femme kalıcı mı?, Lacoste Pour Femme ne demek? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Cilt > Eau de Lacoste Parfüm Kullananlar
14 Şubat 2015
1.285 okunma
Eau de Lacoste Parfüm Kullananlar

Eau de Lacoste son senelerin en dikkat çeken kokuları arasında yer almaktadır. Özellikle kullanan kişiler için imza koku olarak tanımlanması sıklıkla tercih edilmesini beraberinde getirmektedir. Bu kokuyu duyan kişilerin aklında direkt olarak kullanan kişi belirecek! Sizinle bir kokunun özdeşleşmesini isterseniz kalıcılığı ile ön planda olan bu seçeneğe bir göz atabilirsiniz. Normalde bir giyim firması olarak hizmet veren Lacoste’nin parfüm alanına da giriş yapması ile muhteşem bir kaliteyi bu alana da taşıyacağı beklenmektedir. Hem günlük hayatınızda hem de özel günlerde severek kullanacağınız bir koku yapısına sahiptir.

Minimalizmin Yansıması Ambalajda da Kendini Gösteriyor

Eau de Lacoste sayesinde muhteşem kokunun harika içeriği ile kalitenin temsilcisi olacaksınız! Hem kıyafetlerinizde hem de parfüm seçimlerinizde Lacoste markasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Şişe tasarımı ile de hayranlık uyandırmaktadır. Parfümün şişe tasarımı oldukça minimalisttir. Giyim konusunda sergilenen duruştan vazgeçilmemiştir. Hem çiçeksiz hem de kendini belli eden odunsu notaları bir araya getirmiş olan bu parfüm serisi sayesinde uzun senelerdir aradığınız kokuyu sonunda bulacaksınız.

Lacoste’nin yeni piyasaya çıkartacağı Eau de Lacoste parfümünün satış rekorları kırması bekleniyor. Parfümün kokusu temizliği, tazeliği ve sağlığı temsil eden parfümü ilk defa sıkıldığında yeni yıkanmış bir tişörtün kokusunu anımsatmaktadır. İçindeki özel karışımda beyaz ananas, mandalina, bergamot, yasemin ve portakal çiçeği bitki esansları bulunmaktadır.


Lacoste’nin Yeni Kadın Parfümü

Parfümün şişesinde her zamanki gibi Lacoste’nin timsah resmi dikkatinizi çekecektir. Bu resim Lacoste’nin bütün kozmetik ve tekstil ürünlerinin değişmez logosudur. Koku 30,60 ve 90 ml olan şişelerde ve her cebe hitap etmektedir. Yumuşak, şehvetli ve kadınsı bir kokuya sahiptir. Parfüm Fransız kökenli bir kokudur. Lacoste, reklam yüzü olarak ise geçtiğimiz aylarda ünlü yıldız Amy Adams ile anlaşmıştır. Amy Adams’da parfümün kokusunun insanın kendisine güven verdiğini ifade etmiştir. Sanatçı Lacoste’nin reklam yüzü olmaktan gurur duyduğu da belirtmiştir. Parfüm 90,50 ve 30 ml olan şişelerde satışa sunulmak için hazırlanmıştır. Ayrıca bu ünlü markanın 150 ml’lik krem vücut losyonu ile vücut jelide bulunmaktadır.

Eau de Lacoste şimdiden bayanların favorisi olmuş durumda. Bütün bayanların makyaj masasını süsleyeceğinden şimdiden kesin gözüyle bakılmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/dudak-nemlendiricileri/
https://guzellikcarsisi.com/cilde-zarar-veren-aliskanliklar/
https://guzellikcarsisi.com/zayiflatan-yiyecekler/
https://guzellikcarsisi.com/kadin-yonetmenler-ve-harika-filmleri-neler/
https://guzellikcarsisi.com/antrenorlerden-yeni-spor-yapmaya-baslayan-kisilere-cok-ise-yarayacak-oneriler-neler/