En Favori Dudak Kalemleri | Güzellik Çarşısı

En Favori Dudak Kalemleri

Hangi rujla hangi dudak kalemi?, Hangi dudağa hangi ruj?, Dudak kalemi nasıl seçilir?, Dudak kalemi ruj olarak kullanılır mı? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Makyaj > En Favori Dudak Kalemleri
31 Temmuz 2015
1.942 okunma
En Favori Dudak Kalemleri

En favori dudak kalemleri için kullanıcı tavsiyelerinden yola çıkmak faydalı olacaktır. Deneyim sahibi olanların yorumları yol gösterir ve en iyilere ulaşmanızı kolay hale getirir. Bunun üzerine:

  • Kalıcılığı ile ses getiren markaların dudak kalemlerine göz atabilirsiniz.
  • İstenilen rengi veren dudak kalemlerine ilişkin tavsiyeler de sayıca fazla.

Örneği Golden Rose sıklıkla tavsiye edilen markalardan bir tanesidir. Her ten ve de dudak rengine uygun kalemlere yer vermesinden dolayı markaya ilginin bir hayli fazla olduğu görülüyor. Bunun gibi HUDA markasından da söz etmek gerek. Yine Golden Rose kadar kalıcı uygulamalara sahip olmak isteyenler HUDA tercihinde bulunabilir ve renk alternatiflerini ele alabilir.

Dudak Kalemi Tavsiyeleri

En favori dudak kalemleri listesinde sadece Golden Rose bulunmuyor. Ardından gelen M.A.C. markasından da söz etmek gerekir. Özellikle de kalıcılığı ve doğal görünümleri ile dudak kalemlerinde talep gören bir marka olarak bilinir.


Lancome yine bu markalar arasında yerini almıştır. Herkesin göz zevkine ve de makyaj uygulamalarına göre ayrı dudak kalemi alternatiflerine yer verilmiştir. Her biri de kalıcılık açısından kullanıcılarından tam puan almayı başarmıştır. Nitekim dudak kalemi almak isteyenlerin önceliği de ilk etapta kullanıcı yorumlarına göz atarak tercihte bulunmak oluyor.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/dudak-morarmasi/
https://guzellikcarsisi.com/dudak-makyaji/
https://guzellikcarsisi.com/dudak-kremi-yapimi/
https://guzellikcarsisi.com/karacigere-faydali-besinler/
https://guzellikcarsisi.com/dudak-makyajinin-puf-noktalari/