Cilt güzelliği ve bakımlı olması herkesin istediği bir durumdur. Cildin parlak ve taze görünmesi için cilde iyi gelen yiyecekler bulunur....
21.07.2021
10
Karaciğere iyi gelen yiyecekler sayesinde bu önemli organda meydana gelen hasarların minimum seviyeye indirilmesini sağlayabilirsiniz. Vücudumuzda enzimlerin üretilmesinde ve vücudun...
16.07.2021
51
Rüyada örümcek görmek çok farklı şekillerde tabir edilebilir. Görülen örümceğin şekli ve rengine göre farklı yorumlanır. Genel olarak hayırlı bir...
08.07.2021
31
Rüyada paranın görüldüğü yerin, miktarının ve paranın büyüklüğünün rüyanın yorumuna farklı detaylar katacağını söylemek mümkündür. Rüyada para görmek farklı alimler...
15.06.2021
67

En Trend Bikini Modelleri

24.07.2015
465
En Trend Bikini Modelleri

Yaz ayları için bikini modelleri bayanların en çok ilgisini çeken parçadır. Her yıl bayanlar en trend bikini modelleri arasından kendilerine seçim yapmaktadır. 1946 yılında Fransız bir mühendis tarafından üretilen bikiniyi o tarihten itibaren bayanlar plaj çantalarından eksik etmemektedir. Bikininizin üzerine giyebileceğiniz pareo, kimono veya renkli elbise modelleri sizi çok seksi ve muhteşem bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

2020 yazı en trend bikini modelleri

200 yazı en trend bikini modelleri arasında en göze çarpan renkler canlı renklerdir. Pembe, mavi, yeşil, turuncu renkler kullanabileceğiniz gibi fosforlu yeşil, sarı ve turuncu da kullanabilirsiniz. Yaz moda modelleri arasında bu göze çarpan renkler var iken bu renklerin üstünden geçen siyah şerit ve çizgiler de ön plana çıkmaktadır.

Yüksek bel bikini modellerini seçebilirsiniz

Göbek bölgenizde fazlalıklarınız ya da çatlaklarınız var ise bu yaz yüksek bel bikini modelleri çok moda ve tam da size göre. Bu bikiniler ile fazlalıklarınızı, sarkan kısımlarınızı saklayabilirsiniz. Üstelik siz de oldukça trend olan alt ve üst farklı renk olan bikinileri tercih edebilirsiniz.

Göğüs bölgesinde püsküller

2020 yazı en trend bikini modelleri arasında göğüs bölgesinde püsküllü bikiniler dikkat çekiyor.

Farklı desenler ve taşlı modeller

Bu sezonda farklı desenli modeller de oldukça dikkat çekiyor. Çiçek desenli modeller modellerin üstüne farklı parçalar da kullanabilirsiniz. Turuncu mavi desenli bikini altının üstüne beyaz bir bikiniyi tercih ettiğinizde daha sade bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Tercih edilen başka bir model ise taşlı bikiniler. İki göğüs arasında büyük bir çiçekli taş çok güzel durur. Bu taşlı modeller daha çok sade renklerde karşımıza çıkıyor. Mesela siyah, uçuk pembe, beyaz gibi renklerde ortaya çıkıyor. Böylece abartılı bir görüntü oluşturmamış oluyor.

Siyah ve beyazın uyumu

Bir diğer dikkat çeken modeller ise siyah ve beyaz bikiniler. Her giyim şeklinde karşımıza çıktığı gibi bikinilerde de bu modeller karşımıza çıkıyor. Siyah ve beyazın birbirine geçmiş parçalarıyla çok zarif modeller sezonda yer almaktadır.

Işıltılı ve taşlı modeller

Göğüs bölgesinin üst kısmına dizilmiş küçücük taşlar ya da altın ışıltılı ipler bu sezon çok fazla görülecek. Belden geçen zincirler de oldukça tercih ediliyor.

Fırfırlı modeller

Göğüs kısmı tamamen fırfırlardan oluşan modeller ve bikininin alt kısmında sadece bir çizgi halinde fırfırlı olan modelleri genç kızlar daha çok tercih ediyor. Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Bu modelleri kesinlikle büyük göğüslü kadınlar kullanmamalı. Çünkü bu modeller göğüsleri olduğundan çok daha büyük gösteriyor. Küçük göğüslü bayanların tercihi olabilecek bu bikiniler mavi, yeşil, sarı, pembe tüm renkleriyle çok sevimli duruyor.

Kırmızıdan vazgeçilmez

Giyimde oldukça tercih edilen renk olan kırmızı bikinilerde de yerini koruyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.