En Trend Bikini Modelleri | Güzellik Çarşısı

En Trend Bikini Modelleri

Hangi bikini göğsü büyük gösterir?, Bikini Çeşitleri Nelerdir?, Bikini kaç parça?, Destekli Bikini ne demek? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzellik > En Trend Bikini Modelleri
24 Temmuz 2015
927 okunma
En Trend Bikini Modelleri

En trend bikini modelleri özellikle yaz geldiğinizde merak uyandıran bir konudur. Trend ve moda olan şeyleri tercih eden kişiler, her sene gündemin kalbini yakından takip eder.

En Trend Bikini Modelleri Nasıldır?

Bikiniler yaz aylarında dolaptan çıkar ve birçok şeyle kombinlerek plajlarda giyilir. Birçok bikiniye en çok yakışan ve trend görünüm sağlayan kombinler kimono ve pareo ile oluşturulur. Üstelik tül veya dantelli olacak bir kimono tercih ederseniz çok seksi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu yaz plajların kalbi renkten yana atmaktadır. Özellikle cıvıl cıvıl renklerin olduğu bikinileri tercih edebilirsiniz. En çok uyum yakalayan ikili renk ise mavi beyazdır. Bu iki rengin oluşturduğu bikini modelleri hiç eskimemektedir.

Birçok yılda olduğu gibi bu yılda da yüksek bel bikinler moda olmuştur. Yüksek bel bikini seksi ve estetik bir görünüm vermektedir. Özellikle bazı kusurları kapatması sayesinde çok da işlevseldir. Yazları bikini seçimi sizin için çok zor olabilir. Özellikle çeşit çeşit bikini modeli arasından hangisini giyeceğinize karar vermek zordur. Bikini modelleri; ışıltılı ve taşlı modeller, göğüs bölgesi taşlı modeller, farklı desen modeller olmak üzere çeşit çeşittir.

Yaz ayları için bikini modelleri bayanların en çok ilgisini çeken parçadır. Her yıl bayanlar en trend bikini modelleri arasından kendilerine seçim yapmaktadır. 1946 yılında Fransız bir mühendis tarafından üretilen bikiniyi o tarihten itibaren bayanlar plaj çantalarından eksik etmemektedir. Bikininizin üzerine giyebileceğiniz pareo, kimono veya renkli elbise modelleri sizi çok seksi ve muhteşem bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

2020 yazı en trend bikini modelleri

200 yazı en trend bikini modelleri arasında en göze çarpan renkler canlı renklerdir. Pembe, mavi, yeşil, turuncu renkler kullanabileceğiniz gibi fosforlu yeşil, sarı ve turuncu da kullanabilirsiniz. Yaz moda modelleri arasında bu göze çarpan renkler var iken bu renklerin üstünden geçen siyah şerit ve çizgiler de ön plana çıkmaktadır.

Yüksek bel bikini modellerini seçebilirsiniz

Göbek bölgenizde fazlalıklarınız ya da çatlaklarınız var ise bu yaz yüksek bel bikini modelleri çok moda ve tam da size göre. Bu bikiniler ile fazlalıklarınızı, sarkan kısımlarınızı saklayabilirsiniz. Üstelik siz de oldukça trend olan alt ve üst farklı renk olan bikinileri tercih edebilirsiniz.

Göğüs bölgesinde püsküller

2020 yazı en trend bikini modelleri arasında göğüs bölgesinde püsküllü bikiniler dikkat çekiyor.

Farklı desenler ve taşlı modeller

Bu sezonda farklı desenli modeller de oldukça dikkat çekiyor. Çiçek desenli modeller modellerin üstüne farklı parçalar da kullanabilirsiniz. Turuncu mavi desenli bikini altının üstüne beyaz bir bikiniyi tercih ettiğinizde daha sade bir görüntüye sahip olabilirsiniz.


Tercih edilen başka bir model ise taşlı bikiniler. İki göğüs arasında büyük bir çiçekli taş çok güzel durur. Bu taşlı modeller daha çok sade renklerde karşımıza çıkıyor. Mesela siyah, uçuk pembe, beyaz gibi renklerde ortaya çıkıyor. Böylece abartılı bir görüntü oluşturmamış oluyor.

Siyah ve beyazın uyumu

Bir diğer dikkat çeken modeller ise siyah ve beyaz bikiniler. Her giyim şeklinde karşımıza çıktığı gibi bikinilerde de bu modeller karşımıza çıkıyor. Siyah ve beyazın birbirine geçmiş parçalarıyla çok zarif modeller sezonda yer almaktadır.

Işıltılı ve taşlı modeller

Göğüs bölgesinin üst kısmına dizilmiş küçücük taşlar ya da altın ışıltılı ipler bu sezon çok fazla görülecek. Belden geçen zincirler de oldukça tercih ediliyor.

Fırfırlı modeller

Göğüs kısmı tamamen fırfırlardan oluşan modeller ve bikininin alt kısmında sadece bir çizgi halinde fırfırlı olan modelleri genç kızlar daha çok tercih ediyor. Fakat dikkat edilmesi gereken bir nokta var. Bu modelleri kesinlikle büyük göğüslü kadınlar kullanmamalı. Çünkü bu modeller göğüsleri olduğundan çok daha büyük gösteriyor. Küçük göğüslü bayanların tercihi olabilecek bu bikiniler mavi, yeşil, sarı, pembe tüm renkleriyle çok sevimli duruyor.

Kırmızıdan vazgeçilmez

Giyimde oldukça tercih edilen renk olan kırmızı bikinilerde de yerini koruyor.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/diyet-bikini-corbasi/
https://guzellikcarsisi.com/yasa-gore-sac-modelleri/
https://guzellikcarsisi.com/sac-orgu-modelleri-ve-yapilislari/
https://guzellikcarsisi.com/yaz-diyeti/
https://guzellikcarsisi.com/bitkisel-gogus-buyutme/