Simge Tertemiz Hakkında Bilgi | Güzellik Çarşısı

Simge Tertemiz Hakkında Bilgi

Simge Tertemiz ne iş yapıyor?, Simge Tertemiz yaşı kaç?, Metin tertemiz kimdir?, Simge Tertemiz kimdir nerelidir? Detaylar yazımızda…

Anasayfa > Güzeller > Simge Tertemiz Hakkında Bilgi
03 Ocak 2015
1.630 okunma
Simge Tertemiz Hakkında Bilgi

Simge Tertemiz güzelliği ile ve sempatik tavırları ile sıklıkla gündeme gelen isimler arasında! ÇEKO alanında eğitim almasına rağmen oyunculuk alanının ağır bastığı seçimlerinden de anlaşılmaktadır. Özellikle Çılgın Dershane dizisinden sonra sempatik tavırları ile daha farklı projelere de imza atma fırsatını yakalamıştır. Film ve dizilerde rol almasının yanı sıra magazin programı sunucusu olarak da sıklıkla tercih edilmektedir. Diksiyonunun düzgün olması bu alanda daha iyi yerlere gelebileceği hakkında da fikir vermektedir.

Gelecek Vaat Eden İsim!

Simge Tertemiz daha öncesinde katılmış olduğu güzellik yarışmalarında da dereceye girmeye hak kazanmıştır. Fiziğinin yanı sıra katıldığı projelerde çalışkan ve disiplinli tavrı ile de memnun bırakmaktadır. Projeleri ile gündeme gelen bu isim Murat Kadıoğlu ile hayatını birleştirmiştir. Fakat ikili ilişkilerini yürütmek konusunda sıkıntılar yaşamış ve daha sonrasında ayrılma kararı almıştır. İlişkilerini sonlandırma kararı aldıktan sonra adı farklı kişiler ile anılsa da magazin boyutu ile değil dahil olduğu olumlu projeler ile adından daha sık söz ettirdiği fark edilmektedir.

Adı: Simge Tertemiz

Tam Adı: Simge Tertemiz

Doğum Tarihi: 09.09.1988

Kilosu: 62

Boyu: 1.78

Nerede Doğdu: İskenderun, Hatay

Simge Tertemiz hakkında bilgi

Hayatı: Yaptığı meslekler arasında sunuculuk, mankenlik ve oyunculuğun yer aldığı Simge Tertemiz ilk ve ortaokul öğrenimini İstanbul’a yerleşen ailesinin yanında alır. Daha sonra Eskişehir’de bulunan Nuri Cıngıllıoğlu Anadolu Üniversitesi’nin Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde giden Simge, buradaki öğrenciliğine devam etmektedir.

Simge Tertemiz boyu

Simge Tertemiz 2002 yılında Best Model Of Turkey güzellik yarışmasına katıldı. Bu yarışmada ödül olarak gelecek vadeden biri olarak misyon ödülünü aldı. Daha sonraki yıllarda 2004 yılında yine Best Model Of Turkey yarışmasına katılmıştır. Bu sefer Simge, bu yarışmada 4. olmuştur.


Simge Tertemiz kaç yaşında

Ayrıca 2004 yılında Best Model Of Turkey yarışmasının yanında Miss Tourizm yarışmasında da 5. olmuştur. Oyunculuk deneyimini de ilk olarak televizyon filmi olan Çılgın Dershane ile yaşamıştır. Bu filmde Gamze karakterine hayat veren Simge, daha sonra bu filmin devamı niteliğinde çekilen Çılgın Dershane Kampta filminde de rol almıştır.

Simge Tertemiz estetik

Genç ve ünlü bir sunucu olan Simge şu günlerde de ATV televizyonunda yayınlanan “Özel Hat” magazin programının sunuculuğunu yapmaktadır. Ünlü sunucu özel hayatında Murat Kadıoğlu ile evliydi ama evliliği 2011 yılında sonlanmıştır.

Simge Tertemiz kilosu

Ünlü sunucunun bu evlilikten bir oğlu bulunmaktadır. Simge, 2011 yılında Boxer dergisi okurları arasında yapılan bir ankette en seksi kadın unvanını almıştır. Şu aralar ünlü oyuncunun ismi avukat Berdan Güngör ile aşk yaşıyor diye lanse edilmektedir.

İlginizi Çekebilir;

https://guzellikcarsisi.com/unlu-marka-isimlerinin-nerelerden-geldigini-duydugunuzda-gercekten-sasiracaksiniz/

https://guzellikcarsisi.com/charlize-theron/

https://guzellikcarsisi.com/beren-saat/

https://guzellikcarsisi.com/lazer-epilasyon-merkezleri/

https://guzellikcarsisi.com/coachellabir-festival-midir-yasam-mucadelesi-midir/