Rüyada evlenildiğinin görülmesi farklı yönlere çevrilir. Rüyada kiminle evlenildiği ya da kimin evlendiğinin görülmesi gibi farklı şekilde değişkenlik gösterir. Rüyada...
07.06.2021
20
İtalya, kesinlikle gezip görülmesi gereken harika kültüre sahip bir ülkedir. Bu yüzden eğer yurtdışında hangi ülkeye gideceğiniz konusunda kararsızsanız sizlere...
26.05.2021
40
Ankara sanal market kategorisinin yıldızı olan Bikeşfet sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı markete gitmeden temin etme fırsatını elde edebilirsiniz. Bikeşfet sayesinde süt...
24.05.2021
41
Su çiçeği, halk arasında genel olarak çocukların yakalandığı bir hastalık olarak yer alsa da, her yaş grubunda görülebilir. Su çiçeği...
20.05.2021
65

Siyah Elbiseye Uygun Makyaj

28.02.2015
1.322
Siyah Elbiseye Uygun Makyaj

 

Siyah Elbiseye Uygun Makyaj

Siyah renk hem bayanların hem erkeklerin favori renkleri arasında yer alır. Siyah elbiseye uygun makyaj tekniklerini sizin için araştırdık.

 

Siyah Elbiseye Uygun Makyaj Yapımı

  • Siyah elbise tercih edildiği zaman pırıltılı ve buğulu yeşil göz makyajı çok uygun olacaktır. Siyah görünümde yeşil makyaj yapılan gözlerde bakışlar kışkırtıcı bir görünüm sergileyecektir. Eğer yeşil renklerin size yakışmadığını düşüyorsanız o zaman altın sarısı renkleri deneyebilirsiniz.
  • Siyah bir gece kıyafeti giyildiği zaman dudaklara çarpıcı kırmızı renkte ruj sürülür. Eğer siz farklı olmak isterseniz o zaman dudaklarınıza yumuşak ama doğal tonlarda ten renkler sürebilirsiniz.
  • Rujunuzu narçiçeği rengi olarak seçerseniz dudaklarınız daha dolgun görünecek ve tüm dikkatleri üzerinize çeleceksiniz.
  • Yazın da siyah renklerden vazgeçemeyenlerdenseniz dudaklarınıza şeftali ya da misk pembe renkleri tercih edin.
  • Bu yılın favori renkleri altın tonları. Siyah elbiseyle oldukça iyi bir ikili oluşturan altın rengi tek başına sönük kalıyor. Ama bu rengi şampanya renkleri ile tamamladığınızda ışıltılı bir görüntü yakalayabilirsiniz.
  • Şampanya renklerini kullanarak bir makyaj yaptıysanız o zaman dudaklarınızda bronzluğu ön plana çıkartacak transparan renkli rujları seçin.
  • Kuyruklu eyeliner gözlere oldukça fazla yakışmaktadır. Hem basit hem de etkileyici bir tekniktir.
  • Siyah renk elbisenize mor renkte yapılmış bir makyaj çok hoş duracaktır.
  • Gümüş eyelinerı farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Gümüş ve siyah vazgeçilmez renklerdir. Gümüş eyelineri sadece göz pınarına ya da kuyruk kısmına sürmeniz size farklı bir hava verecektir.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.