Karaciğer, vücudun en büyük organları arasında yer alır. Karın boşluğunun üst kısmındadır. Vitamin, minarelerin depolanması olmak üzere ilaç, toksik gibi...
23.01.2021
0
Geçmişten bu yana ileri gelmiş en gösterişli ve en dikkat çekici bir hal alan zombi makyajı yanı sıra maskeli balolarda,...
22.01.2021
5
Sizin de bildiğiniz gibi çok fazla alkol tüketen ve sağlıksız beslenen kişilerde karaciğer yağlanması durumu yaygın olarak görülür. Bu durumun...
15.01.2021
13
Demir, en çok rastlanılan kansızlık türüdür. Vücudun ihtiyacı olan demir oranının karşılanmaması sonucunda ortaya çıkar. Kadınların %35’inde ve erkeklerin %20’sinde...
15.12.2020
94

Siyah Elbiseye Uygun Makyaj

28.02.2015
1.170
Siyah Elbiseye Uygun Makyaj
REKLAM ALANI

 

Siyah Elbiseye Uygun Makyaj

Siyah renk hem bayanların hem erkeklerin favori renkleri arasında yer alır. Siyah elbiseye uygun makyaj tekniklerini sizin için araştırdık.

 

Siyah Elbiseye Uygun Makyaj Yapımı

  • Siyah elbise tercih edildiği zaman pırıltılı ve buğulu yeşil göz makyajı çok uygun olacaktır. Siyah görünümde yeşil makyaj yapılan gözlerde bakışlar kışkırtıcı bir görünüm sergileyecektir. Eğer yeşil renklerin size yakışmadığını düşüyorsanız o zaman altın sarısı renkleri deneyebilirsiniz.
  • Siyah bir gece kıyafeti giyildiği zaman dudaklara çarpıcı kırmızı renkte ruj sürülür. Eğer siz farklı olmak isterseniz o zaman dudaklarınıza yumuşak ama doğal tonlarda ten renkler sürebilirsiniz.
  • Rujunuzu narçiçeği rengi olarak seçerseniz dudaklarınız daha dolgun görünecek ve tüm dikkatleri üzerinize çeleceksiniz.
  • Yazın da siyah renklerden vazgeçemeyenlerdenseniz dudaklarınıza şeftali ya da misk pembe renkleri tercih edin.
  • Bu yılın favori renkleri altın tonları. Siyah elbiseyle oldukça iyi bir ikili oluşturan altın rengi tek başına sönük kalıyor. Ama bu rengi şampanya renkleri ile tamamladığınızda ışıltılı bir görüntü yakalayabilirsiniz.
  • Şampanya renklerini kullanarak bir makyaj yaptıysanız o zaman dudaklarınızda bronzluğu ön plana çıkartacak transparan renkli rujları seçin.
  • Kuyruklu eyeliner gözlere oldukça fazla yakışmaktadır. Hem basit hem de etkileyici bir tekniktir.
  • Siyah renk elbisenize mor renkte yapılmış bir makyaj çok hoş duracaktır.
  • Gümüş eyelinerı farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Gümüş ve siyah vazgeçilmez renklerdir. Gümüş eyelineri sadece göz pınarına ya da kuyruk kısmına sürmeniz size farklı bir hava verecektir.
REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.