Bebeğin sağlığı ve sıhhati iyi bir durumdayken rüyaya girmesi, hayra alamettir. Rüyada erkek bebek görmek kişinin içerisinde bulunduğu dönemin sıkıntılarından...
14.05.2021
40
Rüyada bir bebeğin emzirirken görülmesi, kişinin rüyayı görme durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada bebek emzirmek, bir kadın için kendi...
06.05.2021
53
Kanser günümüzde insanların ölüm nedeni listesinde başı çeker. Her 6 kişiden birisinin ölüm nedeni kanser olduğu düşünülecek olursa oldukça ciddi...
25.04.2021
61
İnsan yüzünde odak noktasına sahip olan dudaklar, makyaj ile tamamlandığı süre boyunca göz alıcı bir duruma gelmektedir. Bunun yanı sıra...
19.04.2021
68

Turuncu Ruj Nasıl Kullanılır?

19.01.2015
788
Turuncu Ruj Nasıl Kullanılır?
REKLAM ALANI

Turuncu Ruj Nasıl Kullanılır?

Turuncu renk tam bir yaz rengidir. Kadınların en çok hoşlandıkları makyaj türü dudaklarında farklı renk rujlar kullanmalarıdır. Daha çekici renkleri onun için tercih ederler. Özelikle de turuncu ruj kullanımı oldukça yaygındır. Peki, turuncu ruj nasıl kullanılır? Bunun cevabını öğrenmek istiyorsanız yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Turuncu Ruju Kimle Kullanır?

Turuncu rujun en çok gittiği renk yeşil gözdür. Yeşil renk bir göze sahip olan bayanlar turuncu ruju çok güzel taşırlar. Makyaj yapımında far renklerinde maviyi seçebilirler. Mavi renk bir far ve turuncu ruj harika bir kombin olur.

Turuncu Ruj Hangi Mevsimde Yapılmalı?

Turuncu rujun kullanıldığı en uygun mevsim özellikle yaz mevsimidir. Bayanlar yazın giydikleri renkli giysilerinin güzelliğini rujlarına da yansıtırlar. Günümüzde pastel renkli rujların kullanımı daha ön plandadır. Eskiden tek renk olarak kullanılan rujlar günümüzde hayli çeşitlenmiştir.

Neden Turuncu Renk Ruj

Bu tür renklerin kullanılmasında ki en büyük etken dudakları büyük göstermesidir. Açık tonda olan rujlar dudakların boyutunu daha büyük gösterir. Onun için turuncu ruj daha çok tercih edilir. Turuncu ruj süren bir bayan giysisini mavi rengin tonlarında seçebilir.

Turuncu Ruj Tamamlayıcıları

Turuncu ruj ile birlikte kullanacağınız allığın rengi şeftali renginde olmalıdır. Bu renkler birbirlerine oldukça yakın oldukları için sürdüğünüz rujun rengi ön plana daha çok çıkar. Turuncu rujun etkisini arttırmak isterseniz ruju parlatıcı ile birlikte kullanın.

Turuncu renk ruj kullanan bayanlar turuncu renk far tercih etmemelidir. Makyajları çok sıradan olur. Zıt renkli farlar tercih edilmelidir. Kullandığınız rujun dudaklarınızı nemlendirmesi çok önemlidir. Turuncu ruj kullanacak olan bayanların turuncu ruj nasıl kullanılır konusuna bir göz atmadan deneme yapmalarını tavsiye etmeyiz.

REKLAM ALANI
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.